Jump to content
bkkmfj2648

New or reincarnated gay bar in Jomtien ?? Zoomer Bar

Recommended Posts

  • Members
On 15.01.2023 at 10:42, gytis123 said:

Dziękuję za odpowiedzi. Wygląda na to, że prawie każdy hotel w tych obszarach przyjmuje gości, nawet bez dokumentów tożsamości. :D?

Ale teraz jestem w konflikcie między Amara i Furama silom. Wygląda na to, że Amara ma lepszy basen na dachu i jest o wiele wyższy z lepszymi widokami? (nie wiem w rzeczywistości, ale na zdjęciach tak wygląda) Furama silom ma większe pokoje (apartament Executive 58 m² ). Czy możesz mi pomóc wybrać między tymi dwoma, które zapewniają lepsze wrażenia (jedzenie, widoki, komfort, pokoje)?

 

On 27.11.2022 at 07:51, bkkmfj2648 said:

Nowy czy nie nowy - jak zdefiniować ten pasek??

Dostaję zaproszenie w Hornet, aby przyjść do „nowego” Zoomer Baru, który znajduje się w małej uliczce (za barem Bamboo), gdzie znajduje się DD Inn w Jomtien, niedaleko Beach Road.

Jeśli wiesz, gdzie jest Pirate Bay Cafe - to w tej alejce zaraz za DD Inn.
Zapytałem o historię tego baru przed wyjazdem i wszyscy mi powiedzieli - nie, to bar Lady - ponieważ ta uliczka jest z tego znana.
Tak więc, po wczorajszej wizycie przy fajerwerkach w Pattaya, poprosiłem mojego przyjaciela z Tajlandii, aby mi tam towarzyszył.
Ponieważ jestem tu nowy - nie znam historii i historii, jak wielu z was, bardziej doświadczonych członków.
Spotkaliśmy się z dwoma gejami, którzy są braćmi (tymi, którzy wysłali mi zaproszenia na Hornet), którzy są tam kierownikami barów. Pytam ich, czy mogę przeprowadzić z nimi wywiad, ponieważ było dla mnie niejasne, co to za bar i dlaczego znajduje się poza kompleksem Jomtien Supertown?
Wskazuje na „Pani” i mówi mi, że to ona jest właścicielką i że wcześniej był to bar Lady. Dwóch braci namówiło ją do przekształcenia baru w bar dla gejów - co teraz robią. Nawiasem mówiąc, WSZYSCY pochodzą z Isaana - stąd wspólne połączenie między całym personelem.

Kiedy tam byliśmy - tylko na 1 drinka - ponieważ byliśmy BARDZO zmęczeni po pokazie sztucznych ogni w Pattaya - zobaczyliśmy:

2 uroczych / seksownych hetero męskich facetów grających w bilard. Kiedy zapytałem o ich status, powiedziano mi, że można je opuścić, a 1 z 2 był już zarezerwowany przez klienta falang, który jeszcze nie przybył,
1 Pani - właścicielka - zakładam, że to prawdziwa kobieta,
1 Ladyboy - była starsza i wcale nie seksowna - może pozostałość po poprzednim życiu tego baru?
2 braci gejów kelnerów / kierowników - super przyjaźni i chętni do odpowiedzi na każde twoje pytanie,
1 falang, który siedział sam,
3 falangi - grupa, która weszła podczas naszej wizyty - wszyscy wydawali się bardzo dobrze znać 2 braci gejów, którzy są zarządzający lokalem,
1 półkelner, który był również dostępny do zwolnienia.

Mam nadzieję, że ten nowy wskrzeszony batonik przetrwa poza kompleksem Jomtien (JC). Zapytałem dwóch braci, dlaczego nie umieściliście swojego nowego baru w JC, a oni odpowiedzieli, że skoro ich bar znajduje się w tej małej ukrytej uliczce za słynnym barem Bamboo, powiedział, że klienci będą mieli więcej prywatności. Powiedział, że gdyby umieścili swój bar w Supertown - to ich klienci nie mieliby prywatności, którą mogą mieć w tym ukrytym miejscu.

Zastanawiałem się - po co prywatność? Nie widzieliśmy żadnego hankypanka (sleezy zachowania).

Być może robi się ciekawiej później w nocy? ? Byliśmy tam około 22:30.

Czy ktoś ma jakieś dodatkowe informacje?

 

Zoomer_bar.jpg

Zoomer_bar_map.jpg

I'm going to Zoomer Bar in two week

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...